Cesta 4. julija 33, 8270 Krško -- 07 4881 680 -- os.mr-krsko@guest.arnes.si
 

ZELO USPEŠNI na državnih igrah SOS v elementih košarke !!!

V soboto, 24.11.2018, smo se udeležili državnih iger SOS v elementih košarke, ki potekajo vsake 2 leti v Žalcu. Na tekmovanje smo se dobro in dolgo pripravljali, za kar smo bili nagrajeni z odlično uvrstitvijo. Osvojili smo 2 mesto v svoji kategoriji. Našo šolo so zastopali naslednji Dragići in Dončiči: Kristjan Balas, Jan Šlogar, Matej Zupan, Tomaž Zupančič, Maj Režman, Amadej Prah in Samir Cosić.

Poleg dobre uvrstitve in dobrega kosila pa smo bili na koncu deležni še dobrega žura s skupino ZAKA PA NE.  ,,Mlejko je kipejlo,”  naši učenci pa so kipeli od dobrega razpoloženja.

 

zapisal; Pavel Pirc, prof.ŠVZ

      

 

 
 
 
 
 
 
 

Komentiraj

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja