Cesta 4. julija 33, 8270 Krško -- 07 4881 680 -- os.mr-krsko@guest.arnes.si
 

Zadnji dan pouka 2018

Deževni petek je prinesel zadnji dan pouka v tem šolskem letu. Po proslavi ob dnevu državnosti so učenci v telovadnici prejeli zaslužene pohvale in priznanja.  Ob tem so povedali, kaj jim je bilo letos v šoli še posebej všeč. “Prav vse!” je bil Anžetov odgovor v prvem razredu. Nastopale so kotalkarke, pevski zbor in učenci, ki so to želeli. Poslovili smo se od učiteljice Urške, ki se seli v nov dom na drug konec Slovenije, in od Andreja, ki odhaja med nove prijatelje v VDC. Obema smo zaželeli vse lepo in povedali, da ju bomo pogrešali. Prav vsi smo si zaželeli lepe, dolge počitnice. Naj bodo res takšne!

Za blog: V. J.

 
 
 
 
 
 
 

Komentiraj

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja