Skoči na glavno vsebino

V petek, 26.5.2023, smo oddelki PPA, C in D izvedli delovni dan. Lep sončen dan je kar vabil na izlet, zato smo se po malici napotili na železniško postajo, kjer smo nestrpno čakali na vlak, s katerim smo se odpeljali v Sevnico. Skozi okna smo opazovali slikovito pokrajino, ki je hitela mimo nas, in veselo kramljali. Ko smo prispeli na cilj, smo se najprej odpravili do bližnje slaščičarne in se posladkali s sladoledom, nato pa smo se odpravili še na krajši sprehod po mestu. V prijetni družbi čas hitro mine in morali smo se vrniti nazaj v šolo. A lepi spomini na potovanje z vlakom bodo ostali.

Ob tej priložnosti se zahvaljujemo prijaznemu osebju Slovenskih železnic, ki so za naše učence na vozičkih uredili prihod vlaka na 1. tir, zagotovili asistenco pri vstopu in izstopu in nam tako omogočili nepozaben izlet.

Dostopnost