Cesta 4. julija 33, 8270 Krško -- 07 4881 680 -- os.mr-krsko@guest.arnes.si
 

Učenci naše šole uspešni na državnem likovnem srečanju v Žalcu

Učenci Ana Kališek, Pia Katič in Matej Zupan so se v spremstvu ravnateljice dr. Brabare Smolej Fric in mentorice Petre Kampl Petrin udeležili 11. likovnega srečanja osnovnih šol s prilagojenim programom. Na temo “Drevo mi je prišepnilo” so ustvarjali v likovnih tehnikah akvarel in tempera. Srečanja, ki ni imelo izrazitega tekmovalnega značaja, so se udeležili učenci 16. slovenskih šol. Nastale slike vseh udeležencev smo razstavili v plesni dvorani v Žalcu. Razstava bo še nekaj tednov odprta za javnost. Mentorji so s tajnim glasovanjem izbrali 3 najbolj kakovostna dela. Med temi je drugo mesto dosegel Matej Zupan iz oddelka PP F. Čestitamo Mateju, pav tako pa tudi Ani in Pii!

Petra K. P.

 
 
 
 
 
 
 

Komentiraj

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja