Cesta 4. julija 33, 8270 Krško -- 07 4881 680 -- os.mr-krsko@guest.arnes.si
 

Sprejem pri predsedniku

21. marec je svetovni dan Downovega sindroma. Na ta dan smo se udeležili sprejema pri predsedniku republike Slovenije. V Predsedniški palači nas je najprej lepo pozdravil predsednik Borut Pahor, nagovorila nas je predsednica društva Downov sindrom Slovenije dr. Jana Šelih, o svojem plesu pa je spregovorila tudi Eva. Prireditev so s plesom, petjem in svojimi likovnimi izdelki popestrili otroci in odrasli z Downovim sindromom, ki so se pripravljali in ustvarjali pod okriljem Planeta 47. Ena izmed nastopajočih je bila tudi naša učenka Mija Jakovina. Nastopila je brez treme, za kar ji vsi čestitamo. Po uradnem delu so nas presenetili s sladoledom, naši učenci pa so prejeli tudi ogrlice. Mrzlo in vetrovno Ljubljano smo zapustili z nasmeški na obrazu.

Zapisala: T.K.

Foto: T.K. in A.Ž.J.

 

Povezave do objav na spletnih straneh:

 

Sprejem ob svetovnem dnevu Downovnega sindroma.

Sprejem ob svetovnem dnevu Downovega sindroma v Predsedniški palači.

Objavil/a Borut Pahor dne 21. marec 2018

 

http://www.eposavje.com/on/sola-posavje/32606-svetovni-dan-downovega-sindroma-na-sprejemu-pri-predsedniku.html

 

http://www.up-rs.si/up-rs/uprs.nsf/objave/3596973A677A5081C1258258002E7757?OpenDocument

 

Objavil/a Borut Pahor dne 22. marec 2018

 

 
 
 
 
 
 
 

Komentiraj

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja