Spoštovani starši, rejniki in skrbniki!

Dragi učenci!

Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je izdala sklep, da se zaradi še vedno zelo resne situacije povezane s COVID-19, pouk od 9. 11. 2020 dalje izvaja na daljavo za vse učence.

Verjamem, da smo vsi upali, da ne bo tako, vendar  je v tem trenutku skrb vseh nas v prvi vrsti namenjena zdravju.

Na šoli smo se že od konca lanskega šolskega leta pripravljali na morebitno šolanje na daljavo. Letos imamo izkušnje lanskega leta, zato bodo nekatere stvari lažje stekle.

• Pouk bo potekal po prilagojenem urniku, kar pomeni, da bo v urniku na en dan manj predmetov. Podobno kot pri pouku na daljavo v lanskem šolskem letu.
  • Gradiva bodo naložena na spletno stran. Učenci dostopate do posameznega razreda z geslom, ki ste ga prejeli od razrednika.
  • Učenci do 3. razreda bodo gradiva prejemali tudi na elektronski naslov staršev.
  • Vsak dan ob 9. uri bo za učence od 4. razreda potekala video učna ura po ZOOM-u. Urnik in povezava bosta prav tako objavljena na spletni strani.
  • Starši učencev posebnega programa ste se o organizaciji pouka na daljavo dogovorili individualno z razredniki.
  • Tudi letos bodo na spletni strani objavljene ideje za prosti čas, kjer lahko najdete marsikaj zanimivega.
  • Zelo pomembno je, da učenci naloge opravljate sproti, vsak dan. Če česa ne razumete, pišite učitelju predmeta. Z veseljem bo pomagal.
  • Učitelji bodo dosegljivi na svojih elektronskih naslovih od ponedeljka do petka med  8. in  14. uro oz. po dogovoru.
  • V času šolanja na daljavo bodo imeli učenci, ki imajo pravico do brezplačnega kosila, možnost prejemanja toplega obroka. O tem ste  starši s strani razrednika prejeli dodatno obvestilo.
  • Uradne ure in kontakti:

Od ponedeljka do petka od 8.00 do 14.00 ali po dogovoru smo dosegljivi:

Telefon e-pošta
Ravnateljica: dr. Barbara Smolej Fritz 07 4881 670 barbara.smolej-fritz@guest.arnes.si
Pomočnica ravnateljice: Valerija Jazbec 070 662 402 valerija.jazbec@guest.arnes.si
Tajnica: Verena Lavrenčič 07 4881 680 verena.lavrencic@guest.arnes.si
Svetovalna delavka: Estera Žibert 070 662 404 estera.zibert@guest.arnes.si
Delovna terapevtka: Apolonija Resnik apolonija.resnik@guest.arnes.si

O vseh spremembah in novostih vas bomo sproti obveščali.

Lepo vas pozdravljamo in želimo vse dobro.

Kolektiv in ravnateljica Barbara Smolej Fritz