Skoči na glavno vsebino

Torek, 29.9. 2020

Po zajtrku smo pospravili WC-je, posesali stanovanje, pomili posodo in šli v trgovino. Nakupili smo stvari za zajtrke in jutrišnjo kosilo. Ko smo zložili hrano v hladilnik smo šli na plažo. Kopali smo se Beqir, Maj, Samir, Miha in Tomaž.

Alen, Meta in Miha so šli kuhat kosilo, ostali smo še lovili ribe. Ujeli smo nič. Za kosilo smo vseeno jedli ribe. Tuno s koruzo in tortiljo. Po obilnem kosilu smo počivali. Še prej pa spet pospravili. Samir je že drugič sesal.

Nato je pasal sprehod po Piranu, videli smo slovensko obalo, ki je zelo lepa. Pojedli smo sladoled in spet v ribolov. Maj in Tomaž sta ujela tri ribe.  Zdaj jih v kuhinji čistita. Ostali  fantje smo šli po mestu.

Ribe bomo spekli in pojedli, potem se stuširamo. Tomažu je bilo najbolj všeč ribolov in kopanje.  Samirju bolj kopanje. Beqirju je bilo tudi všeč plavanje in lovljenje rib.

Maj: všeč mi je bilo kopanje in ko sva s Tomažem ulovila tri ribe. Sama sva jih očistila in spekla. Pojedla tudi.

Alen: Všeč mi je bilo, ko smo šli na sladoled Beqir,Miha in jaz.

Miha: morje.

 

 

 

 

 

Dostopnost