Cesta 4. julija 33, 8270 Krško -- 07 4881 680 -- os.mr-krsko@guest.arnes.si
 

Potepali smo se po pokljuški planoti in navijali za slovenske biatlonce

V četrtek, 6.12.2018, smo izvedli zimski športni dan. Pot nas je najprej vodila v Vrbo na Gorenjskem, kjer smo si ogledali rojstno hišo in spoznali življenje našega največjega pesnika Franceta Prešerna. Nato smo se odpeljali do Rudnega polja na Pokljuki. Tam nas je že pričakal sonček in v neokrnjeni naravi smo naredili krajši pohod proti planoti Konjščici. Pohod smo zaključili predčasno, saj nismo hoteli zamuditi naša zelo znana raperja (Nipke in Challe Salle), ki sta na stadionu že ogrevala mlade navijače. Po zabavnem programu pa smo si ogledali zanimivo tekmo svetovnega pokala v biatlonu za dekleta.

                zapisal; Pavel Pirc, prof. ŠVZ

 
 
 
 
 
 
 

Komentiraj

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja