Cesta 4. julija 33, 8270 Krško -- 07 4881 680 -- os.mr-krsko@guest.arnes.si
 

PIJA GREGORŠANEC pometla s konkurenco na državnem prvenstvu v atletiki

V petek, 1.6.2018, sta učenca Pija Gregoršanec in Klemen Moškon, zastopala našo šolo, na državnem tekmovanju iz atletike, v Murski Soboti. Na tem tekmovanju lahko sodelujejo le najboljši tekmovalci iz posamezne regije. Pija je z dobro premišljenim tekom dobesedno pometla z vso konkurenco, pa čeprav je imela šele 3. kvalifikacijski rezultat. Kljub zelo vročim razmeram je razdaljo 1000 m pretekla pod štirimi minutami (3.59,20), kar je izjemen čas, saj je izboljšala svoj osebni rekord na treningih za kar 5 sekund.

Odlično pa se je odrezal tudi Klemen, Nastopil je v skoku v višino in s preskočenimi 145 cm le za las zgrešil stopničke.

Iskrene čestitke obema tekmovalcema za trud na treningih in odlične nastope,

Pavel Pirc, prof. ŠV

 
 
 
 
 
 
 

Komentiraj

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja