Skoči na glavno vsebino

V sredo, 16. 11. 2022 smo šle jaz Petra in knjižničarka Meta v Ljubljano na ogled 38. slovenskega knjižnega sejma na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani . Zbrali smo se v šoli , kjer smo dobili malico in se s knjižničarko Meto    odpravile proti avtobusni postaji. Tam so nas že čakali učenci iz OŠ Jurija Dalmatina Krško.

Nato smo se odpeljali do OŠ Leskovec, tam so nas že čakali učenci , ki so veselo vstopili na avtobus. Tako smo se odpeljali    proti  Gospodarskem  razstavišču. Ko smo prispeli do razstavišča smo pomalicali, nato se odpravili na ogled knjig. Med  ogledom  knjižnega sejma smo srečali bivšo učiteljico in knjižničarko, ki sta bile zaposlene v naši šoli sedaj uživata zasluženo pokojnino . Vsi skupaj smo šli v gostilno na sok in sladice. Nato   smo se odpravili še enkrat ogledati vse stojnice , ki so zelo zanimive in poučne. Pred odhodom smo se vsi skupaj  slikali za spomin in se odpravili proti avtobusu, ki   nas je odpeljal proti domu. Dan nam je zelo hitro minil, slišali smo veliko zanimivega o knjigah  in o knjižnih založbah. Želela bi, da si več otrok ogleda knjižni sejem, ker je zelo zanimiv in poučen.

LEA  ŠTOJS

Dostopnost