Cesta 4. julija 33, 8270 Krško -- 07 4881 680 -- os.mr-krsko@guest.arnes.si
 

Naša šola je ponosna prejemnica naziva kulturna šola

V petek 20. 9. 2019 smo se udeležili prireditve ob podelitvi naziva kulturna šola. Prireditev je potekala na OŠ Mokronog, dobitnici naziva naj kulturna šola 2018. Po pozdravu ravnateljice so sledile delavnice, ki sta se jih udeležili naši učenki Gresa in Ermira z mentorico Petro Kampl Petrin. Imele smo se lepo. Prejeli smo tudi zastavo kulturne šole, ki jo bomo z veseljem razobesili.

Naziv kullturna šola smo pridobili zaradi izkazanega uspešnega aktivnega delovanja učencev in mentorjev naše šole na različnih kulturno umetniških področjih (lutke, glasba, ples, likovno ustvarjanje).

 
 
 
 
 
 
 

Komentiraj

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja