Skoči na glavno vsebino

Dan smo preživeli v Kašteli. Pihala je burja in še vedno piha in zato nismo izpluli. Dan je bil kljub temu zelo pester. Bomo našteli kaj vse se nam je zgodilo: metali smo vrv (eden je zmagal med vsemi udeleženci in dobil nagrado) z obročki smo lovili steklenice,  risali smo tatuje na nogah in rokah, se preizkusili v vožnji z invalidskim vozičkom, slikali smo se, plesali smo, kopali smo se, v trgovino smo šli po lignje, eden si je našel punco, drugi je našel sončna očala med potapljanjem, imeli smo čudovite delavnice, pomivali smo posodo, pospravljali smo, na koncu  smo: bili smo na žurki, kjer je bilo je zelo glasno, zato smo se štirje vrnili in pišemo blog.

Dodali smo še fotografije z včerajšnjega nastopa in fotografijo delfina, ki smo komajda ujeli z objektivom.

Pozdravljamo vse in prilagamo današnjo uganko:

Na naši jadrnici PURPLE RAIN je 6 spalnic in 11 potnikov. S kom je kdo v sobi?

  1. Shaan posluša Roberta, čeprav ni z njim v sobi.
  2. Ženski spita v isti sobi. Ne smrčita.
  3. Dejan ne spi z nikomer iz OŠ dr. M. Rostoharja.
  4. Robert smrči, zato spi sam.
  5. Jakob ne spi v sobi s Fridolinom. Spi pa v sobi poleg Roberta.
  6. Julija spi z igračo.
  7. Dren spi v sobi poleg učiteljic.
  8. Fridolin ni živ.
  9. Robi v sobi pospravlja za Dejanom.
  10. Aljaž ne sliši smrčanja.

KDO JE V SOBI S KOM?

Dostopnost