Cesta 4. julija 33, 8270 Krško -- 07 4881 680 -- os.mr-krsko@guest.arnes.si
 

MIRNO MORJE, 5. DAN, 18.9. 2019

Sreda, 18.9.2019, KAŠTELA

Zjutraj smo vstali in pojedli zajtrk. Pospravili smo za sabo. Dopoldne so bile delavnice: spomin, lovljenje rib, vožnja z invalidskim vozičkom, izdelava ribe z žebljički, čarovnik, … Potem je postalo vroče in smo se šli kopat. Imeli smo veliko časa, ker je kuhal Igor. Na pomolu pa je Sandi pekel ribe. Tik pred kosilom smo ujeli vožnjo z gliserjem. Zelo smo uživali. Po kosilu so Tadej, Maj in Beqir odšli na jadrnico k Silviji in njen Tomaž jih je peljal se kopat. Tam jih je privezal za vrv in jih vlekel z jadrnico. Zelo so uživali. Luka, Vitalii in Jože so ostali v marini in se kopali na bližnji plaži. Luka je metal žabice in Aljaža so zakopali v pesek. Bilo je zelo fino. Zvečer je bila zaključna prireditev, kjer smo zelo uživali in plesali. Beqir je dobil nove prijatelje, plesal z njimi in užival. Nato smo šli spat.

 
 
 
 
 
 
 

Komentiraj

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja