Skoči na glavno vsebino

DAN 2, NEDELJA 16.9.2018

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zbudili smo se v marini Split. Potem smo zajtrkovali, si umili zobe in odpluli z jadrnico na MIRNO MORJE. Bilo je zelo zanimivo, dobro in prijetno. Dobili smo zapestnice, kjer so napisana naša imena in številka jadrnice. Ves čas jo moramo imeti gor, tudi med kopanjem. Naši jadrnici je ime Dami in ima številko 84.  Med potjo smo se ustavili in šli plavati. Na plavanju je bilo fino. Kosilo smo jedli na jadrnici. Kosilo je bilo odlično, po kosilu smo pomili posodo in jo pospravili. Vreme je ves čas sončno in toplo. Toplo je tudi morje.  Po kopanju in kosilu smo šli v marino Frapa pri Rogoznici. Zvečer je bil žur. Dobili smo zapestnice prijateljstva in iskali pare. Plesali smo. Matjaž je igral harmoniko. Šli smo pozno pod tuš in še malo klepetali, igrali karte in šli spat.

Dostopnost