Cesta 4. julija 33, 8270 Krško -- 07 4881 680 -- os.mr-krsko@guest.arnes.si
 

Jesenski pohod (PPC)

V petek, 2.10. 2020 smo se v oddelku PPC odpravili na jesenski pohod. Na pohod smo prijazno povabili še svoje prijatelje iz oddelka PPB. Izpred šole nas je pot vodila čez most mimo Save do igrišča pri Mladinskem centru. Tam smo malo potelovadili in pot nadaljevali do teniškega igrišča. Sledila je malica ter igra na tamkajšnjih igralih. Ko smo se malce okrepčali smo pot nadaljevali mimo stadiona ter pokopališča, kjer smo prečkali še en most čez Savo ter se malce utrujeni vrnili v šolo. Kosilo nam je teknilo še bolj kot po navadi, vsi pa smo se strinjali, da smo preživeli čudovito dopoldne družbi svojih prijateljev.

 
 
 
 
 
 
 

Komentiraj

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

 

 

 
 
Dostopnost