Cesta 4. julija 33, 8270 Krško -- 07 4881 680 -- os.mr-krsko@guest.arnes.si
 

JESENSKI DNEVI DEJAVNOSTI V PP A

Zadnji mesec smo se v oddelku PP A učili o jeseni. V tednu pred jesenskimi počitnicami pa smo izvedli še jesenske dneve dejavnosti – športni, delovni in kulturni dan. Vsi so bili povezani z gozdom. V ponedeljek, 18. 10. 2021, smo se odpravili na sprehod skozi jesenski gozd. Uživali smo v čudovitih barvah jeseni, nabirali listje in iskali gozdne plodove. Jurčkov v gozdu žal nismo našli, zato smo si jih v sredo, 20. 10. 2021, iz piškotnega testa izdelali kar sami. Izdelali smo tudi košarice iz jesenskega listja, v katerih bomo svoje jurčke pred počitnicami odnesli domov. V četrtek, 21. 10. 2021, pa smo gozd in njegove prebivalce spoznavali v glasbeno-gledališki predstavi Gozd raja, ki nam je bila zelo všeč.

 

 

 
 
 
 
 
 
 

Komentiraj

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

 

 

 
 
Dostopnost