Skoči na glavno vsebino

»Igraj se z mano« je mednarodni festival, ki s svojimi aktivnostmi spodbuja socialno integracijo oz. inkluzijo med otroki, mladostniki, odraslimi osebami s posebnimi potrebami in večinsko populacijo vseh generacij.
Festival je že tradicionalen in poteka po več krajih v Sloveniji. Letos smo se na OŠ dr. Mihajla Rostoharja odločili, da prvič organiziramo festival »Igraj se z mano« tudi v Posavju.

Ideja festivala je povezovanje skozi igro. Zato bodo v tem času organizirane delavnice in nastopi, ki jih bodo pripravila različna društva, šole, organizacije. Festival nudi priložnost za povezovanje in spoznavanje skozi skupne dejavnosti, z namenom graditi razumevajočo in odprto družbo.
Z našim delovanjem in vašo pomočjo želimo graditi močnejšo in bolj odprto družbo, prostor, kjer je raznolikost dobrodošla in kjer ima vsak, ne glede na njegove sposobnosti, enake možnosti za aktivno vključenost v skupnost.

Dogodek je brezplačen. Pridite in se zabavajte z nami!

 

Festival poteka v okviru prireditev ob prazniku občine Krško.

Dostopnost