Cesta 4. julija 33, 8270 Krško -- 07 4881 680 -- os.mr-krsko@guest.arnes.si
 

Evropski teden mobilnosti

V okviru Evropskega tedna mobilnosti smo tradicionalni dan brez avtomobila obeležili v petek, 21.9.2018,  na Hočevarjevem trgu, v starem mestnem jedru Krškega. Opoldne smo se zbrali na Hočevarjevem trgu, kjer so nas na krajši slovesnosti pozdravili župan občine Krško mag. Miran Stanko in koordinatorka projekta Evropski teden mobilnosti (ETM) mag. Romana Pečnik ter evropska koordinatorka ETM mag. Polona Demšar Mitrovič. Kulturni program pa so obogatile članice vokalne skupine Epiphany. Prireditve smo se udeležili z učenci oddelka PPČ, s katerimi smo risali, se družili z veveričko in se sladkali s ponujenimi dobrotami.

zapisal, Pavel Pirc

 
 
 
 
 
 
 

Komentiraj

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja