Skoči na glavno vsebino

V torek, 29. 3. 2022 je naša šola zastopala Posavje in Dolenjsko regijo na državnem tekmovanju v košarki v Ljubljani. Nastopalo je 8 ekip, v vsaki skupini po 4. Prvi dve ekipi sta uvrstili naprej v polfinale., kar nam pa žal ni uspelo kljub dvema zmagama in enemu porazu. V skupini je nastal krog treh ekip, ki so imele enako število točk po skupinskem delu, zato je o napredovanju odločala koš razlika. Tako smo se razvrstili od 5. do 8. mesta. Fantje so bili rahlo razočarani, vendar sreča tokrat ni bila na naši strani. Smo pa bili edina ekipa, ki je premagala ekipo OŠ Žalec, ki je kasneje postala državni prvak. Drugo mesto je osvojila ekipa iz Škofje Loke in tretje Velenjčani. Našo šolo so zastopali: Sašo Vrisk, Ažbe Tomažin, Bledar Gashi, Mark Gabrič, Dren Thaci, Nino Radić.

ČESTITKE VSEM FANTOM ZA  PRIKAZANO IGRO, IZREDNO BORBENOST IN FAIR PLAY.

Dostopnost