Skoči na glavno vsebino

V petek, 27. 5. 2022 je 11 naših učencev zastopalo našo šolo in Posavsko – dolenjsko regijo na državnem atletskem tekmovanju na Bledu. V močni konkurenci smo dosegli nekaj zelo odmevnih rezultatov. S tretjim mestom na 1000m je bron okoli vratu dobil Sašo Vrisk. V skoku v višino je Mark Gabrič osvojil 7. mesto in v metu vorteksa v zelo močni konkurenci z metom 50,39m je Bledar Gashi osvojil 10. mesto. Pri fantih je svoj prispevek dodal še Aljaž Grubar v teku na 60m. Tako so manj številčni fantje v konkurenci 32-ih ekip dosegli 10. mesto. Pri dekletih se je zelo dobro odrezala Leja Kovačič s 4. mestom v skoku v višino, naša nova učenka Tisa Krese s 5. rezultatom na 60 metrov, z 9. mestom se je v zelo močni konkurenci na 300m borila Anjesa Demiraj. Svoj prispevek so pri dekletih dodale še Žana Polovič na 1000m, Mia-Darinka Keser v teku na 300 m, Klavdija Zorko v skoku v daljino in Lea Štojs v metu vorteksa. Dekleta so v konkurenci 30 ekip – šol osvojila 4. mesto. V mešani štafeti 4x100m pa je naša šola v postavi Bledar Gashi, Tisa Krese, Žana Polovič in Sašo Vrisk med petnajstimi šolami zasedla odlično 5. mesto.

ČESTITKE VSEM!!!!

Dostopnost