Cesta 4. julija 33, 8270 Krško -- 07 4881 680 -- os.mr-krsko@guest.arnes.si
 

Aktivni šolski parlamentarci

Predstavniki šolskega parlamenta so bili v zadnjih tednih zelo aktivni.

Trije učenci naše šole so si ogledali Hišo Evropske unije in parlament v Ljubljani. Pozdravil jih je predsednik državnega zbora Dejan Židan.

Na sestankih šolskega parlamenta so predstavniki razredov povedali, da jih moti nemir v šolski jedilnici. Pripravili so pravila in jih predstavili v nekaterih razredih. En teden so opazovali in ocenjevali vedenje razredov v jedilnici. Najbolj so pravila upoštevali učenci 1. in 2. razreda.

Danijel in Elvis sta se udeležila tudi občinskega šolskega parlamenta. Tam so imeli tri delavnice: prva pomoč in oživljanje, šivanje in vaje za obvladovanje stresa v šoli. Potem je sledil pogovor v sejni sobi. Oba učenca sta aktivno sodelovala v delavnicah in uspešno zastopala našo šolo. Izvolili so tudi predstavnika za nacionalni otroški parlament.

Za blog: Lana, Jakob, Danijel

 
 
 
 
 
 
 

Komentiraj

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja