Dragi učenci, spoštovani starši in skrbniki!

Vsako šolsko leto je majhen svet zase, bogat in raznolik, tako kot smo raznoliki ljudje, ki se v njem srečujemo. Včasih so naši koraki previdni, drugič odločni in samozavestni, vedno pa drug ob drugem, da lahko sodelujemo, si pomagamo in se spodbujamo.

V novo šolsko leto prvič stopamo kot kulturna šola, na kar smo zelo ponosni. Naziv smo si pridobili za bogato in kakovostno kulturno delovanje v zadnjih letih. Tudi v prihajajočem letu bomo kulturi in umetnosti posvečali veliko pozornosti. Pa ne samo temu. Tudi športu, tehniki, matematiki … in vsemu tistemu, kar bo prispevalo k razvoju in napredku naših učencev na različnih področjih njihovih osebnosti.

Skrbeli bomo, da boste učenci spoznavali, se učili in se v šoli tudi dobro počutili. Vse to pa v sodelovanju z vami, spoštovani starši in skrbniki.

Delovno, zanimivo in prijazno šolsko leto 2019/2020 vam želimo.

Ravnateljica dr. Barbara Smolej Fritz in

kolektiv OŠ dr. Mihajla Rostoharja Krško

Zjutraj vas bodo v šoli pričakali učitelji in vas usmerili v prave učilnice.

Prvi šolski dan bo nekoliko drugačen, naj bo to presenečenje.

Pouk se začne za šolski program ob 7.50, za posebni program ob 8.00.

Šolski prevozi so organizirani od 2. 9. 2019 dalje.  Avtobusni prevozi bodo potekali predvidoma tako kot preteklo leto. Ostali prevozniki bodo starše obvestili o času prihoda, odhoda.

Prehrana v šoli  se  tudi izvaja od prvega šolskega dne, ravno tako podaljšano bivanje (varstvo otrok).

Za vse informacije se lahko obrnete na šolo.