V petek 11. 10. je  skupnost učencev za celotno šolo pripravila kostanjev piknik.  Zbrali smo se učenci in zaposleni iz vseh enot in se na  šolskem igrišču družili ob peki kostanja. Bilo je zelo lepo! Zahvaljujemo se vsem, ki ste prinesli kostanj, bilo ga je res veliko.

Prav tako smo spoznali “Lupo prijaznosti” ki bo v šolskem hodniku zbirala vsa majhna in velika prijazna dejanja, ki nas povezujejo in nam lepšajo dan.

Predstavniki šolske skupnosti so vse povabili  na ogled zastavic, ki smo jih pobarvali vsi učenci in zaposleni, nanjo pa napisali eno svojo pozitivno lastnost. Zastavice sedaj krasijo našo šolsko jedilnico in nas spominjajo na to, da smo šola mi vsi! Vabljeni, da si jih ogledate (kostanj pa smo že pojedli😊)

Nekaj misli učencev in zaposlenih ob petkovem kostanjevem pikniku:

Karmen K. »Ponovi naj se vsako leto. Super je bilo. Nekoč smo že imeli takšne piknike. Meni je bilo krasno.«

Alenka P. »Kostanj je bil zelo okusen, všeč mi je bila muzika. Kostanj je bil dobro pečen, pohvala pekom za trud. Še sonce je sijalo.«

Jernej K. »Kostanj je bil dober. Učiteljica je lupila kostanje. Pojedel sem ga malo, bil je dober. Bomo še pekli?«

Matej K. »Bil je lep dan, pogovarjal sem se s prijatelji, pojedel par kostanjev.«

Urban S. »Pri pikniku smo pomagali stole nosit. Pojedel sem nekaj kostanja.«

Ajda B. »Bilo je super. Pojedla sem veliko kostanja. Muzika je bila super. Sprejeli smo novince v šolsko skupnost.«

Florjana K. »Otrokom je bil kostanj tako dober, da smo ga komaj utegnili lupit.«

Ema P. »Bilo je v redu, lahko bi bilo bolje.«

Nina B. »Lasje so mi smrdeli, mogli smo pospravljat.«