Cesta 4. julija 33, 8270 Krško -- 07 4881 680 -- os.mr-krsko@guest.arnes.si
 

Druge oblike sodelovanja

  • sodelovanje in predstavitev individualiziranih programov
  • po potrebi so možni tudi individualni razgovori staršev z razrednikom, svetovalno delavko ali ravnateljico
  • po potrebi možni nujni telefonski razgovori s starši
  • sodelovanje pri delu staršev v svetu staršev
  • sodelovanje pri delu staršev v svetu zavoda
  • vabila staršem na prireditve in proslave
  • navodila za medsebojno koordinacijo dela z otrokom doma in v šoli
  • napredek in uspehi učencev

KLUB STARŠEV

V klubu se v popoldanskih urah srečujejo starši prostovoljno. Izmenjujejo različna mnenja, izkušnje, povabijo strokovnjake. Šola nudi organizacijsko in prostorsko podporo, vodenje srečanj je prevzela ga. Sonja Žugič in ga. Alenka Nikić. V času srečanj so po potrebi oz. dogovoru za učence organizirane delavnice. V šolskem letu 2020/2021 bo Klub staršev potekal v sodelovanju z Večgeneracijskim centrom Posavje.

 
 
 
Dostopnost