Skoči na glavno vsebino

TEHNIŠKI DNEVI v 5a. (11. 1. 2022), 5.b. (12. 1. 2022) in 6.razredu (24. 1. 2022)

Učenci 5.a, 5.b. in 6. razreda smo, skupaj z učiteljico Rino in učiteljico Amadejo, izvedli tehniški dan, kjer smo se posvetili izdelovanju makete – taborniškega kampa in pri tem intenzivno razmišljali o pripravah na taborjenje. S pomočjo naravnih materialov smo ustvarili zanimive makete (več v spodaj priloženih sličicah) in ugotovili, da smo na taborjenje dobro pripravljeni. Tako smo okrepili tudi naše ročne spretnosti, se naučili primerno zaščititi in upoštevati pravila za varno delo, kot tudi izdelati ognjišče, kamp mizico s klopjo, šotor in – v 6.razredu – tudi posteljo. Zelo smo veseli, ker nam je uspelo!

Sedaj pa hitro klik na spodnjo fotogalerijo, ki bo zagotovo tudi vas navdala s ponosom in zadovoljstvom.

 

Dostopnost