Skoči na glavno vsebino

Bevska, laja in muci nagaja, kaj je to?

Tudi dnevi dejavnosti sedaj potekajo od doma. Tako smo v četrtek, 2. 4. 2020, učenci od 1. do 4. razreda imeli tehniški dan na daljavo. Naša tema je bila Pasja šola. Pogledali smo si dva video posnetka, ki ju je posebej za nas pripravila učiteljica Meta skupaj s svojo psičko Bruno. V prvem posnetku smo spoznali pripomočke, ki so potrebni za nego psa. V drugem pa smo videli, da ima Bruna doma pasjo šolo in česa vse se je že naučila. Potem smo izdelovali igračo za psa in tisti, ki imamo kužke doma, smo igračo tudi že preizkusili. Zatem pa smo se lotili še peke pasjih piškotov. Izbirali smo lahko med štirimi že v naprej pripravljenimi recepti. Med peko piškotov smo si čas kratili z reševanjem prav posebne pasje križanke in pravilno ugotovili geslo – DAJ PETKO. Piškoti so zelo lepo uspeli in naši kužki so bili zadovoljni. Psičko Bruno smo tudi narisali v zvezek in zapisali še nekaj domačih živali in njihova bivališča. To je bil zelo lep tehniški dan, nekaj novega smo se naučili in se zabavali.

Učiteljici Vlasta Lekše in Danijela Švajger

Mia in pasji piškoti srčki 2.4.2020

Mia je naredila igračo za psa 2.4.2020

Dostopnost