UČNO GRADIVO za šolsko leto 2023/2024

SPOŠTOVANI STARŠI!

V šolskem letu 2023/2024 si lahko učenci od 1. do 9. razreda izposodijo učbenike v šoli. Izposoja je brezplačna, učbenike pa bodo učenci dobili prvi šolski dan. Ob izteku šolskega leta bodo učbenike vrnili.

Delovne zvezke od 4. do 9. razreda naroči šola. Starši oz. skrbniki jih plačate po prijemu položnic na začetku šolskega leta 2023/24.

Vsa delovna gradiva za 1., 2. in 3. razred so brezplačna, ker jih sofinancira Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport, in jih učenci dobijo prvi šolski dan.

SEZNAM GRADIV 2023/2024

Skupine za posebni program še niso dokončno formirane. Točne podatke o razporeditvah in gradivu za posameznega otroka boste prejeli v mesecu avgustu.

Želim vam miren zaključek šolskega leta in hkrati prijeten začetek novega šolskega leta.

Skrbnica učbeniškega sklada:

Metka Habinc