Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši, skrbniki, učenci!

Do nadaljnjega je šola zaprta, pouk se ne izvaja. Ukrep je nujen, da z zmanjšanjem združevanja preprečimo širjenje okužbe s koronavirusom.

V šoli ravnamo v skladu z navodili, spremljamo novosti in vas tudi obveščamo.

Učitelji so za učence pripravili učna gradiva, nekateri ste jih že prejeli, drugi jih boste dobili pa e-pošti ali po navadni pošti v kuverti. Napotke v zvezi s poukom boste prejemali od razrednikov.

Ne vemo, kako dolgo bo šola zaprta, ampak vedeti moramo, da to niso počitnice. Zato prosimo, da starši otrokom dnevno posredujete navodila za učno delo, učenci pa pogumno rešujete naloge, berete, pripravite plakate. Naloge, ki so vam jih učitelji pripravili, boste gotovo uspešno opravili.

Pomembno je, da se vsi držimo navodil, zato se tudi v domačem okolju izogibajte nepotrebnim stikom in druženju. Čimveč se gibajte na svežem zraku, zračite domače prostore, pozorni bodite na higieno. Z rokami se ne dotikajte oči, nosu, ust, pogosto si jih umijte.

Upoštevajte higieno kašlja, kihanja, brisanja nosu pri prehladu.

Zavedati se moramo, da se okužba širi hitro in tudi takrat, ko simptomi bolezni niso vidni.

V nujnih primerih smo med 7.  in 15. uro dosegljivi na tel. 070 662 401  ali po elektronski pošti.

Želimo vam, da ostanete zdravi!

Barbara Smolej Fritz, ravnateljica

Dostopnost