V ponedeljek, 10. 6. 2019, smo na šoli izvedli nagradno uro za NAJ BRALCE iz šolskega programa. Izbrani so bili učenci, ki so pogosto obiskovali knjižnico in prebrali ali pregledali veliko knjig.
Nagrada je bila ura druženja s psičko Bruno. Bruna je moja psička in skupaj se učiva za terapevtski par v Zavodu PET. Program je vodila moja mentorica,  gospa Dunja Vodopivec, soavtorica knjige Psi, naši prijatelji, priročnik za sobivanje s psi.

Bruna in gospa Dunja sta bile navdušene nad našimi učenci, nad tem koliko so že vedeli o primernem vedenju ob psu in o negi psa. Takoj, ko naredim izpit, se bo Bruna večkrat oglasila na šoli in z njo se boste lahko družili tudi ostali učenci.

Čestitke vsem pridnim bralkam in bralcem, danes lahko z gotovostjo napišem, da se je branje izplačalo.

Meta Habinc, šolska knjižničarka

IZJAVE UČENCEV:

Bruna je prijazna, lepa, uboga in zna dat petko in desetko. LEA, 5.r
Meni je bilo všeč, ko sem metala kocko s vprašanji, pa ko je bil kuža zelo lep. AJDA, 5.r
Najbolj mi je bilo všeč, ko sem Bruni rekel dober tek in je pojedla priboljšek. MATEJ, 2.r

Bruna je bila zelo prijazna. DAVID, 3.r
Bilo je zelo fajn in kuža je zelo lep. Naučila sem se, da ko vidim novega kužka moram stat pri miru. ŽANA, 5.r
Bruna nas je vse povohala in to je bilo fino. ALEN, 3. r
Bruna je zelo prijazna in uboga ljudi, pomaga učencem. SARA, 5.r
Kuža je bil priden in lep. Naučila sem se dati priboljšek. INA, 5.r
Meni je bilo všeč, ko sem šel k njej in ji dal priboljšek in je bila prijazna, pridna in je ubogala. Luškana je bila. Ko mi je dala petko, me je požgečkala po roki. BLEDAR, 5.r
Zabavno je bilo, ko sem izvlekel zobno ščetko za psa. ANŽE 2.r