Skoči na glavno vsebino

Danes zjutraj smo vstali in začeli telovaditi. Na igrišču smo igrali badminton. V Nerezinah se počutim zelo dobro. Danes gremo na sprehod po Nerezinah.

Jakob

Zjutraj smo se zbudili in šli na telovadbo. Najprej smo tekli in potem igrali badminton. Učimo se prsno plavati. Nam gre zelo dobro. Zelo je dobra voda in zelo slana. Danes gremo na sprehod po Nerezinah. Tukaj nam je zelo dobro, ker se lahko družimo s sošolci. Imamo se zelo dobro.

Elvis

Danes smo telovadili, pol smo šli na zajtrk in prišli nazaj v hiško in se pripravili za na plažo. Na morju smo plavali, skakali, spočili. Odšli smo na večerjo. Voda je zelo slana. Jutri bomo šli na Televrin. Danes se počutim dobro, kot nikoli.

Jože

Danes smo se imeli lepo, ker smo plavali od pomola do pomola. Učili smo se plavati in skakati na glavco. Všeč mi je bilo, ko smo telovadili in igrali badminton.. Kričali smo zaradi vode, ki je bila mrzla in topla. Jutri gremo na Televrin. Zbudimo se ob 5.00. Počutim se dobro.

Vitali

Dostopnost