Skoči na glavno vsebino

ŽIGA:

Danes smo se zbudili ob 7.00 zjutraj. Vreme je bilo danes lepo, ampak vmes je malo zagrmelo. Všeč mi je bilo, ko smo bili izbrani najboljši kolesarji in smo šli na vožnjo s kolesi v gozd neznano po makedamu. Vmes smo jedli gozdne jagode. Potem smo šli na kosilo. In potem smo šli na plezanje in skoraj vsi smo speli do vrha plezalne stene. Potem smo šli na večerjo. Imeli smo se lepo.

LUKA:

Danes smo plezali po plezalni steni. Imeli smo kolesarski izpit. Danes sem šel po sladoled, okus je bil borovnica. Mi tukaj zelo uživamo. Zvečer bomo imeli nočne igre. Postelje zelo škripajo. Imeli smo tudi orientacijski pohod. V četrtek zvečer bomo imeli noro zabavo.

VITALII:

Tle sem se zaljubu, zato včasih kej ponagajam. Danes smo imeli kolesarjenje in s kolesi smo šli v gozd po poti. Nisem pričakoval, da bo tako velika plezalna stena. Danes smo imeli za večerjo francosko solato, pa smo vsi šli na WC. Tle je odlično, zato ker so dobre sobe in postelje. Lažje zaspimo.

Dostopnost