Skoči na glavno vsebino

Jutro se je začelo v prelepi Milni.  V lepem in sončnem dopoldnevu so nekateri pili kavo, nekateri jedli sladoled, nekateri celo oboje.  Bili smo dobre volje in siti, saj je Mark naredil izredno okusen zajtrk. Nato smo se odpravili na jadrnico proti Kašteli, ki je 12 kilometrov oddaljena od Splita. Miha je cel čas vozil jadrnico, pa ni bilo lahko saj je zelo pihalo in so bili valovi. Tudi zeblo je. Nekateri so raje počivali po salonu in v svojih sobah.

Ko smo prispeli v Kaštelo, smo si naredili tortilje za kosilo. Pomili smo posodo in šli na plažo. Le Andrej in Miha sta bila dovolj pogumna, da sta zaplavala.

Zdaj diši po palačinkah…

Vtisi:

JOŽE: Med vožnjo z barko sem zaspal v salonu.

MIHA: Danes sem prvič plaval.

ALEN: Čisto sam sem spekel palačinke.

MARK: Za zajtrk sem spekel omleto z olivami, čebulo, slanino, sirom, z nekaj soli, popra in rdeče paprike.

ANDREJ: Kopal sem se in komaj čakam, da se spečejo palačinke.

MIJA: Z Meto smo bile skupaj in smo se družile.

Pozdravček vsem.

Dostopnost