Cesta 4. julija 33, 8270 Krško -- 07 4881 680 -- os.mr-krsko@guest.arnes.si
 

MIRNO MORJE, 22.9.2017

Zjutraj v Milni  so se vsi prej zbudili, le Jan in jaz sva dolgo spala. Nato smo šli na sprehod in potem v trgovino in smo si vsi nekaj kupili in nato šli v gostilno in si naročili pijačo.  Nato smo šli nazaj na jadrnico in se šli kopat. Oblekli smo si kopalke in pol je Ida skočila iz jadrnice in vsi ostali smo naredili enako in tudi skočili v vodo. Voda je bila zelo topla in veliko so se smejali ter žogali in velikokrat sem morala po žogo. Plavala sem veliko. Potem sem prišla ven iz vode in bilo je zelo hladno. Potem smo jedli jogurt in napolitanke za malico. Pogovarjala sem se s sestrično in s Pio poslušala pesmi. Nato je prišel Gal iz Brežiške jadrnice in naju s Pio peljal z našim gumijastim čolnom. Delal je kroge. Nato je bilo kosilo pripravljeno. Jedli smo tortilje in bilo je zelo, zelo odlično. Kosilo so pripravili Ida, Danica in Sandi. Potem sva s Pio šli na drugo jadrnico, kjer so bili Brežičani in si tam zapisale recept za kokosovo pecivo, ki so nam ga včeraj dali iz svoje jadrnice.

Nato smo jadrali, odprli smo jadro in smo zelo uživali in jaz sem močno uživala. Prišli smo do Splita, privezali jadrnico in s Pio sva šli na sprehod. Pakirali smo stvari, da bomo jutri pripravljeni na odhod iz Splita.

Vaša Ana in vsi ostali.

 
 
 
 
 
 
 

Komentiraj

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

 

 

 
 
Dostopnost