Skoči na glavno vsebino

Športni dan Kolesarjenje ob Savi, 9.6.2021

Utrinke s s športnega dne zapisali učenci 8. in 9. razreda. Na eni sliki je še nekdo z nami. Uganete kdo?

Današnji dan mi je bil zelo zabaven in izčrpajoči. Šli smo iz šole do Blance. Naredili smo 23km. Do sladoleda je bilo 21km. Ko smo pojedli sladoled smo odšli v šolo na kosilo. Rad bi še ponovil današnji dan.

Sašo

 

Danes smo se imeli super! Kolesarili smo od šole do Blance. Naredili smo 23km. Bilo je zelo vroče ampak smo preživeli. Za nazaj iz Blance smo šli v star del Krškega v Jagodo na sladoled.

Lana

 

Danes smo imeli kolesarjenje.

Meni je bilo zelo ušeč. Kolesarili smo do Blance. Kolesaril je cev razred nekateri so bili bolj hitri nekateri manj. Prevozili smo  21km+2km od sladoleda do šole. Imel sem se dobro upam da naslednje leto ponovimo.(:

Nino

 

Danes smo se peljali s kolesi. Peljali smo se 21km in tudi jedli sladoled.

Mark

 

bilo je super . Celo pot smo se peljali. Z malo destinacij kjer smo se ustavili in imeli počitek. Peljali  smo po terenu kjer je bila pot s peskom,makedamom,in asfaltu. Imeli smo destinacijo kjer smo pili vodo in natočili. Vozili smo se v tunelu.

David

Nino

Dostopnost