Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 28. 3. 2019 smo bili udeleženci državnega tekmovanja v košarki v Ljubljani. Nastop na največjem šolskem tekmovanju v košarki smo si priborili v začetku meseca s prvim mestom na področnem tekmovanju. Na otvoritvi tekmovanja nas je vse nagovoril selektor slovenske reprezentance Rade Trifunović. Na močnem turnirju v Ljubljani smo najprej visoko premagali Slovensko Bistrico in v nadaljevanju izgubili proti gostiteljem iz Ljubljane. V nadaljevanju smo igrali še z OŠ Glazija Celje in OŠ Dečkova Ljubljana, kjer smo po zelo dobri borbi v zaključku tekme žal izgubili. Na koncu smo zasedli 6. mesto med devetimi ekipami. Fantje so pokazali prav športni duh, borbenost, vztrajnost do zadnje minute. Po turnirju smo imeli kosilo v menzi Vojašnice Edvarda Peperka.

Našo šolo so zastopali: Danijel Moreše, Elvis Saramati, Vitalii Sandu, Jože Štefanič, Bledar Gashi in Luka Pešec

Čestitke vsem fantom!!!!!

Dostopnost