Skoči na glavno vsebino

Nadvse smo se veselili meseca decembra in vseh lepih dogodkov. Vsi oddelki smo skupaj okrasili hišo in vsako jutro je odmevala praznična glasba. V razredu smo poleg pridnega ustvarjanja različnih okraskov in voščilnic tudi pekli piškote. Mmmm, kako je dišalo. Pa kako dobri so bili. Hitro jih je zmanjkalo. V Kulturnem domu smo si ogledali kar dve predstavi. Obe sta nas navdušili. Zelo smo uživali pri ustvarjanju ptičjih krmilnic in glasbil v sodelovanju z družbo Kostak. V Valvasorjevi knjižnici smo uživali v mini kinu, v naši pa se je naši knjižničarki pridružil simpatični medo Mirko in sta nas nasmejala in poučila z lepo pravljico. V razredu smo si pripravili mini čajanko. Od vseh silnih dogodkov, smo že malo utrujeni in se neizmerno veselimo počitnic. Vsem vam želimo obilo zdravja in imejte se radi. Vaš E in F

Dostopnost