Cesta 4. julija 33, 8270 Krško -- 07 4881 680 -- os.mr-krsko@guest.arnes.si
 

Področno tekmovanje v igri ,,BOJ”

 

V sredo, 13.12.2017, smo se udeležili področnega tekmovanja v igri ,,BOJ”. Na tekmovanju, ki je potekalo v Novem mestu, so sodelovale štiri šole s prilagojenim programom. Igrali smo po sistemu vsak z vsakim. Kljub temu, da smo premagali črnomeljsko in novomeško šolo in klonili le proti brežiški, nam je končni seštevek točk prinesel le 3. mesto.  Mogoče nam bo pa ta rezultat le spodbuda za še večjo borbenost na nadaljnjih tekmovanjih.

Našo šolo so zastopali:  Vitalii, Jože, Pija, Gresa, Ermira, Vesel, Elvis, Danijel,                                             Svetlana

zapisal: Pavel Pirc, prof. ŠVZ

 
 
 
 
 
 
 

Komentiraj

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja