Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 20. 4. 2023, smo tekmovali na državnem tekmovanju v krosu v Murski Soboti. Gre za enega največjih tovrstnih tekmovanj pri nas, saj je tekmovalo v kategoriji osnovnošolcev, dijakov in učencev v prilagojenem programu kar 1788 učencev. Našo šolo so zastopali Anjesa Demiraj, Žana Polovič, David Škoda in Leon Kolukaj. V najbolj številni konkurenci do zdaj nasploh (več kot 50 učencev na štartu) smo z najmanj številčno ekipo dosegli izjemen uspeh.  Anjesa je v filmskem finišu tik pred ciljem prehitela trenutno prvouvrščeno in zmagoslavno postala državna prvakinja v krosu. Anjesa je spet dokazala, da je odlična, vztrajna, borbena in vsestranska športnica.  Ostali naši so se prav tako borili do zadnjega atoma moči, zelo utrujeni in izčrpani v cilju zasedli naslednja mesta: Žana 7. mesto, David med fanti 9. mesto in Leon 13. mesto. Prav vsi skupaj so si priborili vrhunski rezultat: ekipno tretje mesto na državnem krosu.

ČESTITKE!!!


Dostopnost