Cesta 4. julija 33, 8270 Krško -- 07 4881 680 -- os.mr-krsko@guest.arnes.si
 

DELO OD DOMA-PPČ

Tudi učenci oddelka PPČ pridno izpolnjujejo vse naloge in aktivnosti, ki jih za njih pripravijo učitelji. Prav vsi pridno rešujejo pripravljene delovne liste, ustvarjajo, vsakodnevno spremljajo vreme, beležijo dneve v tednu, se gibajo na svežem zraku ter po svojih najboljših močeh pomagajo pri domačih opravilih. Skupaj s starši so izvedli tudi nekaj delovnih dni, barvali so velikonočne pirhe s čebulnimi olupki, poslušali pravljico o treh miškah, v tem tednu pa jih čaka tudi športni dan. Čeprav se imajo doma lepo pa že vsi nestrpno pričakujejo dan, ko bodo lahko spet sedli za šolske klopi in se družili s svojimi prijatelji ter sošolci.

Hvala starši za poslane fotografije in sodelovanje pri izvedbi delovnih dni.

Zapisala: Katja R.

 

 
 
 
 
 
 
 

Komentiraj

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja